|
|
|
|
 |
szasa6
2014-06-11 17:29:05
|
61261
|
Nembiztos hogy kőzetgyapot, inkább sima "hungarocell" lehet..
De lehet korán kezdtem el filózni ezen, mert most beszéltem a tulajjal, azt mondta csak vasárnapig tud várni, mert 2 érdeklődője is van, majd akkor dönt hogy kinek adja oda, illetve ki ajánl a legtöbbet a házért... :( Na ilyen licitálásba nem karok belemenni, vagy ezzel akar eltántorítani attól hogy alkudjak az irányárból... |
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2014-06-11 09:08:10
|
61252
|
"+ 5cm kőzetgyapot a meglevőre"
Tehát a "meglévő" is kőzetgyapot ?
Vagy ha nem, akkor miért kőzetgyapot ?? |
|
Előzmény:
 |
szasa6
2014-06-10 21:04:07
|
61248
|
Nem, épp nem akarunk padlófűtést és kondenzációs kazánt :)
Csak esetleg modernebbet, ha megéri... De nem nagyon értek a témához, csak informálódok hogy mire számítsak.
De van egy gyanúm, hogy azon a sorházas környéken csak a kémény bélelés-t engedik, mert sehol nem láttam külön fém kéményt, csak a meglevők tetején kandikál itt-ott ki.
A plussz szigeteléssel már számoltam, + 5cm kőzetgyapot a meglevőre ha lehet persze... Szerencsére 1 oldal kiesik, ott a szomszéd szigetel...
Az ablak üvegcsere tényleg jól hangzik, erre nem is gondoltam. Ahogy rémlik nem is voltak rossz állapotúak... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|