|
|
|
|
 |
Budai Szabolcs
2014-06-11 22:10:52
|
61267
|
a gyékénykerítést szokták rágcsálni azt már hallottam de a tetőtérben éjszaka tudomásom szerint nem hegyezik a szájszervüket. |
|
A hozzászólás:
 |
pavarotti
2014-06-10 20:27:10
|
61243
|
nézz körül alaposan, volt ismerősi körben hogy a percegő hang egy darázsfészket takart:( |
|
Előzmény:
 |
Budai Szabolcs
2014-06-10 20:23:53
|
61242
|
Üdv 10 éves tetőszerkezetben egy szoba amit eddig nem használta, most ott aludva egy percegő hangot hallottam ( gondolom valami faevő bogár) gipszkarton, tapéta van fenn. _Valami ötlet hogy találjam meg a kis dögöt, dögöket ha felülről ( tetőtér felől) nem férek hozzá? _Illetve milyen szert javasoltok az elintézésére?
Egyáltalán hogyan lehet megakadályozni a bejutásukat a tetőtérbe, azért annyira nem nagy méretűek, szerintem akár hálón keresztül is bejutnak.
Üdv
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|