Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2014-06-09 22:42:47 296

Köszi szépen.(nem ismerem azt a szürőt.)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-09 19:53:45 294

A bal oldali eredetibb, a jobb túl van szűrve. A Topaz DeNoise-t már próbáltad? Az egyik legjobb zajszűrő.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!