Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-06-07 14:44:33 236

Az r11 azt jelenti, hogy 11 kep fer a pufferbe. Nyomd meg az AF-On gombot a gep hatuljan. Akkor sem fokuszal?

Előzmény:
-Minarik- Creative Commons License 2014-06-07 14:01:07 235

A veget nem olvastam. Hmm. Akku feltoltve. Igaz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!