Keresés

Részletes keresés

jonespointfilm Creative Commons License 2014-06-08 09:27:59 3932

Szia !

COPAL vagy Polaroid MP-4-es zárban van ?

Üdv,

Bi

A hozzászólás:
4557 Creative Commons License 2014-06-07 09:14:50 3930

Elcserélnék egy Tominon 4,7/127-es optikát (az eredeti zárban van, tökéletesen működik, szép) ugyanolyan állapotú 4,5/75 Tominonra. Hallottam már olyat hogy "ebből nem lehet kicsavarni a lencsetagokat", na, hát ebből biztos ki lehet szedni, ha valakinek ez szempont. 

 

A pár hete hirdetett 6,8/360-as elkelt. (Nem tudom hogy kell az eredeti hirdetéshez hozzáírni.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!