|
|
|
|
 |
jonespointfilm
2014-06-08 09:27:59
|
3932
|
Szia !
COPAL vagy Polaroid MP-4-es zárban van ?
Üdv,
Bi |
|
A hozzászólás:
 |
4557
2014-06-07 09:14:50
|
3930
|
Elcserélnék egy Tominon 4,7/127-es optikát (az eredeti zárban van, tökéletesen működik, szép) ugyanolyan állapotú 4,5/75 Tominonra. Hallottam már olyat hogy "ebből nem lehet kicsavarni a lencsetagokat", na, hát ebből biztos ki lehet szedni, ha valakinek ez szempont.
A pár hete hirdetett 6,8/360-as elkelt. (Nem tudom hogy kell az eredeti hirdetéshez hozzáírni.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|