Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zöldár Creative Commons License 2014-06-06 18:42:51 7

 Nem kell a lisztet sokáig tárolni !

 

 

Nincs hadi helyzet !!

Előzmény:
typhussensei Creative Commons License 2014-06-06 18:20:05 6

Sokat kerestem angol oldalakon, és ezek valószínűleg atkák. van lisztatka, ami a lisztet szereti, és ha belemegy az picit ragadós lesz, és keserű, van gabonát szerető atka, az a morzsára ilyenekre megy rá, és van a penész atka, ami penészt és nedvességet szeret. nálunk úgy lett egyértelmű, hogy nem a kajás szekrényben és polcokon láttuk őket, hanem a konyha azon részén, ahol csövek mennek a falban, és nagyobb a nedvesség. Angol oldalak szerint nehéz kiírtani, de ha megszűnteted a kaja forrását elmegy magától mind. a napfény sem tesz nekik jót, de ezért ne bontsd le a falad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!