Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
m5g5 Creative Commons License 2014-06-03 18:06:11 17460

Köszönöm a választ.

A P,A,S és M módok auto ISO viselkedésével közben tisztába lettem. A vakus működés még homályos. Itt beszélnek a D7000 -es viselkedéséről vakus üzemmódba, de még nem teljesen világos.

http://francoismalan.com/2011/04/auto-iso-on-the-nikon-d7000/

 

Előzmény:
képfaragó Creative Commons License 2014-06-02 22:36:56 17459

Sajnos ha a vakut bekapcsolod, akkor a nikon úgy gondolja, hogy az autó ISO nem, kell, majd megoldja a vaku.

Vaku nélkül jól működik, például manuális üzemmódban. Szabadon választasz zársebességet, rekeszt is választhatsz, majd a gép hozzátesz egy megfelelő ISO-t.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!