|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
_Bolhás_
2014-06-03 14:07:03
|
23191
|
Az egymásra mutogatók majd szépen megtanulják, hogy legalább ugyanannyit fognak fizetni, mint korábban, a "gyanús" szomszédok pedig ugyanolyan keveset fognak fizetni, mint azelőtt. Csak drága lesz a tanfolyam.
Vannak szerencsés elhelyezkedésű (például déli fekvésű, közrefogott), és rossz adottságú lakások. Ha a szerencsés elhelyezkedésű lakást ráadásul spórolós/hideg vérű ember lakja, akkor még erőteljesebb a fogyasztáskülönbség.
Természetesen a behalt órákat (lemerült elemek stb.) meg kell nézetni. |
|
Előzmény:
 |
zzzoty
2014-06-02 22:05:01
|
23190
|
| Ha tényleg csak párszáz ft lehet az eltérés per hó, valószínűleg igazad van, hogy elég lenne a fő órát cserélni/hitelesíteni,de szerintem ezt senki sem tudja biztosan, innen kezdve meg jönne az egymásra mutogatás, hogy persze, ő kevesebbet fizet, mert... A 40.000 ft pedig alapból azokra a "szerencsésekre" vonatkozik, akiknek a teljes órát cserélni kell, mert nem lehet elemet cserélni bennük. Az tényleg szívás. Mondjuk a 20.000 Ft sem kevés, de nem hiszem, hogy 2x-i szerelés, elemcsere, és tisztítás hitelesítés nélkül tudna sokkal olcsóbb lenni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|