|
|
|
|
 |
joevagyok68
2014-06-12 18:10:39
|
61307
|
A gx35 arahoz hozzajon meg a keret es foglalat ara ? |
|
 |
milyen matracot
2014-06-02 23:13:46
|
61114
|
Tetszik ez a GX53-as cucc. Akkor igy 4320 vagy "csendesen" 2160 lument hasznalsz 30 m2-en, ha jol szamolom. Akkor valoszinuleg sok lesz a 8-10000 lumen, amit lejjebb irtam, meg szort fenykent hasznalva is.Azt hiszem lassan szemelyesen is meg kene neznem valamit egy bemutatoteremben.
Tudtok olyan bemutatotermet Bp-en, ahol egy szoba van berendezve kulonbozo ledes fenyforrasokkal? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
milyen matracot
2014-06-02 19:37:58
|
61106
|
Esetleg a 61041-re tud valaki valaszolni?
Elore is koszonom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|