|
|
|
|
 |
Pitylogós
2014-06-23 22:06:47
|
821
|
Csak infóként: amit 3511ért árulnak, azt 2500ért is meg lehet venni...
Ja, és az OSRAM LED kurvajó. |
|
 |
Pitylogós
2014-06-02 21:47:29
|
818
|
Osram ternék |
|
A hozzászólás:
 |
Pitylogós
2014-06-02 21:44:45
|
817
|
Sziasztok,
Viszonylag szűk szórásképű (30-40°), nemsárga (monnyuk 4000K?) GU10est keresgélek. Most ő lesz a következő amit kipróbálok:
LED SUPERSTAR PAR16 50 36° ADV 7 W/840 GU10
Igazából az első márkás termék, eddig vettem már "szaküzletből", netről, barkácsból... mind egy kalap szar volt. Vagy a színhőmérséklet kamu, vagy az élettartam botrányos (<3 hónap...).
Esetleg más hasonló, kevesebbért? Ez olyan 3500Ft körül van, és hát kéne vagy 50db... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|