Keresés

Részletes keresés

Pitylogós Creative Commons License 2014-06-23 22:06:47 821

Csak infóként: amit 3511ért árulnak, azt 2500ért is meg lehet venni...

 

Ja, és az OSRAM LED kurvajó.

Pitylogós Creative Commons License 2014-06-02 21:47:29 818

Osram ternék

A hozzászólás:
Pitylogós Creative Commons License 2014-06-02 21:44:45 817

Sziasztok,

 

Viszonylag szűk szórásképű (30-40°), nemsárga (monnyuk 4000K?) GU10est keresgélek. Most ő lesz a következő amit kipróbálok:

 

LED SUPERSTAR PAR16 50 36° ADV 7 W/840 GU10

 

Igazából az első márkás termék, eddig vettem már "szaküzletből", netről, barkácsból... mind egy kalap szar volt. Vagy a színhőmérséklet kamu, vagy az élettartam botrányos (<3 hónap...).

 

Esetleg más hasonló, kevesebbért? Ez olyan 3500Ft körül van, és hát kéne vagy 50db...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!