|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-05-31 20:19:31
|
61037
|
Ez egy engedélyezési terv, amiben annyi szerepel, hogy fa fedélszék, és fafödém.
Hogy hogyan oldod meg, melyik módszerrel, az a te problémád, emiatt hatóság nem fog basztatni.
Viszont a márciustól élő szabályozás szerint 540 feletti falköz esetén tartószerkezeti kiviteli tervet kell csináltatni, amiben annak kell szerepelnie, ami megvalósul ténylegesen (illetve értelemszerűen forditva). |
|
Előzmény:
 |
DCSNZS
2014-05-31 20:13:32
|
61036
|
sziasztok
igen jól mondod az anyagkiírásban szerepel 8m -es gerenda....is.
Én nem értem . hogy egy 50-55 éves tervező aki kurvául nem ma kezdte az ipart és tényleg profin tolja miért így tervezi le , mert én aki csak tényleg logika alapján látja tudja h. le kell rögzíteni a tetőt pff.
erre mondta az ács . h rögzíthetjük ezt is néhány drága csavarral .... nem értem én ezt.
Tegyükfel:
ha én azt mondom nem ezt a módszert akarom , hanem a talpszelemenes megoldást, és én fizetek én mondjam már meg, akkor mivan???
A tervezőm a m.felelős, az ács műszakisa .... azt nemtudom:)
átvételkor ki mondja meg nekem h. hogy lett megcsinálva
szerintetek érdemes lenne átálnom erre? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|