Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-05-31 20:19:31 61037

Ez egy engedélyezési terv, amiben annyi szerepel, hogy fa fedélszék, és fafödém.

 

Hogy hogyan oldod meg, melyik módszerrel, az a te problémád, emiatt hatóság nem fog basztatni.

Viszont a márciustól élő szabályozás szerint 540 feletti falköz esetén tartószerkezeti kiviteli tervet kell csináltatni, amiben annak kell szerepelnie, ami megvalósul ténylegesen (illetve értelemszerűen forditva).

Előzmény:
DCSNZS Creative Commons License 2014-05-31 20:13:32 61036

sziasztok

 

igen jól mondod az anyagkiírásban szerepel 8m -es gerenda....is.

Én nem értem . hogy egy 50-55 éves tervező aki kurvául nem ma kezdte az ipart és tényleg profin tolja miért így tervezi le , mert én aki csak tényleg logika alapján látja tudja h. le kell rögzíteni a tetőt pff.

 

erre mondta az ács . h rögzíthetjük ezt is néhány drága csavarral .... nem értem én ezt.

 

 

Tegyükfel:

 

ha én azt mondom nem ezt a módszert akarom , hanem a talpszelemenes megoldást, és én fizetek én mondjam már meg, akkor mivan???

 

A tervezőm a m.felelős, az ács műszakisa .... azt nemtudom:)

 

átvételkor ki mondja meg nekem h. hogy lett megcsinálva

 

szerintetek érdemes lenne átálnom erre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!