Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-05-31 17:25:05 17456

Ne a kazit tedd bele, csak az orsot.

Előzmény:
Marszikám! Creative Commons License 2014-05-31 17:14:58 17455

Direkt nem írtam eddig! :D

Kipróbáltam és nem jó bele a kazetta, viszont a 35mm-es film az belemegy. de nincs hova tekerni....

Tehát kísérleti alapon hasznos hozzászólást adtál, köszönöm! :) Egyébként továbbra sem találtam semmi megfogható dolgot ami alapján be lehetne tölteni a gépet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!