|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-05-30 19:20:48
|
61023
|
...marad a véső.
Nem találkoztam még pár cm-nél mélyebbre beszívódó ilyen célú löttyel az internet bugyraiban.
(ettől még lehet persze) |
|
Előzmény:
 |
sygma
2014-05-30 09:12:16
|
61016
|
> ...aminek a felülete már víztaszító, abba miként megy bele a víz?
Pl. mert több felülete van..?
Képzelj el egy pár cm vastag járdát, amely nekifut a lábazatnak. A járda teljes felületét nem lehet vízhatlanná tenni (alul - talajvíz, felül - eső, oldalt ;), csak azt a kis sávot, amely a fal közelébe ér. Most vagy felvered a fal közelében, és a rést leszigeteled/kiöntöd műgyantával, vagy (ha van rá lehetőség) meglocsolod egy lityivel, és kész. Erre keresek megoldást, de ha nincs ilyen "varázslötty", akkor marad a véső.
-Sygma |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|