|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-05-30 17:50:28
|
61019
|
Az, hogy alul és oldalt hőszigetelt nem ér semmit, ha felül nem az.
Először is kell megfelelő lejtés, viz és hőszigetelés, megfelelő vastagságú aljzatbeton, és úgy leburkolni.
Minden más csak időleges megoldás, aminek a vége úgyis leázás. |
|
Előzmény:
 |
erga45
2014-05-30 13:16:09
|
61017
|
Sziasztok!
Emeleti terasszal kapcsolatban kérdeznék. Szóval van ez a terasz, tulajdonképpen egy, a házból kiálló vasbeton tömb, amely alulról és oldalról hőszigetelt (hálózott, színezett hungarocell), felülről pedig járólapozott. Az utolsó sor járólap alatt bádog van, amelynek a cseppentőéle a vizet az udvarra vezeti ki. A probléma az, hogy a terasz beázik (a háztető csal félig nyúlik fölé), részben a fuga megrepedezése miatt, részben pedig azért, mert a szélső járólapok és a bádog között bemehet az eső. Utóbbit javítottam, viszont a fugán keresztül továbbra is beázik. Nem nagyon, de egy kiadós eső után az alsó hungarocell-lapok dübelezésénél csöpög ki a víz, halványítva a ház színét is, és szeretném a dolgot kijavítani. Mit gondoltok, megoldás, ha kimarom a fugázást, és újra megcsináljuk, csak most epoxifugával?
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|