Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
halaloszto Creative Commons License 2014-05-30 01:03:05 61015

ki szoktak pitykezni vagy hogyan hivjak. spakli sarkaval vagy egy acskapoccsal csapkodjak, hogy lepattanjon egy kicsit a vakolatig. ha egy tenyernyi feluleten mar van 5-6 ilyen ermenyi lepattanas, az mar jo. de ha raersz...


Vajk

Előzmény:
wolf_ Creative Commons License 2014-05-29 23:07:09 61014

kb 7 éve gletteltem a falat, hogy majd festve lesz, de festés helyett ment rá a burkolat. de a burkolatból kb 6-8 panel esett csak le. de jó nehezek, és elég nagyok. valami tuti megoldás kell, és nem akarom a glettet lekaparni, mert az eléggé ragaszkodik a falhoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!