|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2014-05-29 22:21:03
|
61013
|
Hogyan "került" oda a glett ? Vagy már ott volt ?
Ezek szerint nem lett mély alapozózva ragasztáa előtt??
Ki csinálta ?
Én mikor kőhatásút ragasztottam festett falra és nem tudtam milyen a festék (enyves ?? ) inkább lekapartam vakolatig, majd mély alapozó 2x, majd ragasztás...eddig ok. :-) |
|
Előzmény:
 |
wolf_
2014-05-29 21:55:49
|
61012
|
Sziasztok!
lenne egy kérdésem. leesett a falról a kőhatású betonburkolatunk, és ahogy látom a ragasztó a betonburkolathoz ragaszkodik, de a glettelt faltól elvált, mégy csak nyomot sem hagyott rajta. Flexibilis csemperagasztóval volt felrakva.
Mivel ragasszam, vagy hogyan készítsem elő a glettelt felületet, hogy ott is maradjon a burkolat?
Esetleg egy mélyalapozó megoldás lehet?
köszönettel
wolf |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|