Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2014-05-29 22:21:03 61013

Hogyan "került" oda a glett ? Vagy már ott volt ?

Ezek szerint nem lett mély alapozózva ragasztáa előtt??

Ki csinálta ?

Én mikor kőhatásút ragasztottam festett falra és nem tudtam milyen a festék (enyves ?? ) inkább lekapartam vakolatig, majd mély alapozó 2x, majd ragasztás...eddig ok.  :-)

Előzmény:
wolf_ Creative Commons License 2014-05-29 21:55:49 61012

Sziasztok!

 

lenne egy kérdésem. leesett a falról a kőhatású betonburkolatunk, és ahogy látom a ragasztó a betonburkolathoz ragaszkodik, de a glettelt faltól elvált, mégy csak nyomot sem hagyott rajta. Flexibilis csemperagasztóval volt felrakva.

Mivel ragasszam, vagy hogyan készítsem elő a glettelt felületet, hogy ott is maradjon a burkolat?

Esetleg egy mélyalapozó megoldás lehet?

 

köszönettel

wolf

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!