|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-05-27 22:43:20
|
60996
|
...aminek a felülete már víztaszító, abba miként megy bele a víz?
|
|
A hozzászólás:
 |
sygma
2014-05-27 20:33:01
|
60995
|
> siloxan a kulcsszó..
Köszi, de ez felületi zárást csinál csak.
Nekem olyan kellene, ami jó mélyen (5-10 cm) beszívódik. Egy falnak ütköztetett beton nekivezeti a vizet, ezt akarom megszüntetni.
Létezik ilyen anyag, vagy inkább véssük/vágjuk végig, és a rést műgyantával öntsük ki?
-Sygma |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|