Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-05-25 15:59:34 17447

25 eve hasznaltam. A kis abrakkal is minden kep jo lett kulterben

Előzmény:
siófoki35 Creative Commons License 2014-05-23 22:56:18 17442

:) Ez a Ljubityel nagyon tetszik :) Meg van egy Smenám is, az tökéletes állapotú. Lejárt filmekkel művészfotók (lomók) készítésére meg ott van a két, kb. eldobható-fényképezőgép-szintű gyerekkori "játék"/"cégesajándék" gépem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!