Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-05-23 21:56:45 17438

Van haron szaki. Nikon adok veszekben, vagy a D90 topicban megmondjak.

Előzmény:
siófoki35 Creative Commons License 2014-05-23 20:59:52 17437

Na, birtokba vettem a Lubitelem, az a nyavalyája neki, hogy amikor felhúzom a zárat, nem marad a végállásban, hanem kicsit visszamászik a kar, és kinyílik a zár közepe. Az exponálásig nyomva kell tartani a zárfelhúzó gombot, akkor működik. Ha nincs felhúzva a zár, akkor jól zár. Így is lehet használni csakl macerás :( KI tudna egy ilyent megjavítani nekem? Nem horribilis összegekért....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!