|
|
|
|
 |
Chik Fan
2014-05-22 07:27:22
|
271
|
Már megint okoskodsz? Legalább alapfokon ismerned kellene az elektronikát, mielőtt beleugatsz, de még az Ohm törvény is feladja a leckét! F..god nincs mi a PWM, de megint azt szajkózod! A keltető szabályzók 99%-a nem PWM rendszerű! Az STC1000 legkisebb hiszterézise 0,3 C fokra beállítható. Ez miért nem felel meg egy keltetőbe? Mert nem te árulod? Akkor biztosan űberf@sza lenne! Ennek ellenére sokan sikerrel keltetnek vele! A relé beéghet, de ki lehet védeni ezt a problémát is! Lásd az előző hsz.-t. |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2014-05-21 18:36:58
|
268
|
Én ezt a szabályzót nem tartom alkalmasnak STC 1000 De ez magán véleménny . Relés a kimenete , Állitható a hiszterézise ez kazán vagy nap kolektor vezérlésre lett kialakitva.keltető szabályzók PWM redszerüek általába.az érzékelője nem hitelesíthetó ez miatt mőmérőt kell használni .
|
|
Előzmény:
 |
fatyú
2014-05-21 07:03:33
|
267
|
Sziasztok!
Neki fogtam egy keltetőgép építésének.
Kérdésem az lenn, hogy STC 1000 hogyan kell bekötni, hogy vezérelje a fűtést es a ventilátorokat is..?
A ventik 12V pc , a fűtés ellen állásos.
Kell-e közé kötni szilárd test relét? Ha igen akkor hová?
Sajnos elektronikai ismereteim elég hiányosak inkább mechanikában vagyok jó.
Előre is köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|