Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2014-05-20 21:25:40 842

Csigát még én sem stackingoltam.

A makrósok tudják, hogy a rovar fotózása legbiztosabb korán reggel. Akkor ráadásul még harmatosak is. Aki korán kel, szép rovarfotót nyer. :)

Előzmény:
Jahno Creative Commons License 2014-05-20 20:54:48 841

Pfff, nálam ezek mindig összevissza mocorognak, tesónál csigával is próbálkoztam, az sem marad egy helyben egy pillanatot sem :-/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!