Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2014-05-15 22:37:03 836

Köszi ,én is csak Jpg-t fotózok de mindenki mondja hogy rawba jobb ??Csak gondolom ugy meg kéne tanulni beálitgatni.

Előzmény:
Szalkó Creative Commons License 2014-05-15 16:53:57 835

Sigma 2,8/105 makro obi.

Hozzáteszem, nem egyedül az objektív felelős az élességért, sokkal összetettebb dolog.

A Makró fotók topikban feltett kérdésedre a többiek megválaszoltak. Tudom, hogy a legjobb RAW-ban fényképezni, de még soha nem állítottam a gépemet tömörítetlen képméretre. :) Most 2896x1936 pixeles JPEG-en van. Ez nekem bőven elég, ahová kell, általában a webre. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!