|
|
|
|
 |
vinettu
2014-06-19 22:05:02
|
52
|
Ahogy én néztem, minimális a felára ennek a funkciónak. |
|
 |
python 357
2014-05-15 20:57:38
|
50
|
Van több fajta! Én az Abus X14 30×30as vészfunkciós hengerz.betétet vettem meg 14 090 forintért! Dupla kuplungos közép felső kategóriás,-a kulcs fogazott és pontfúrt egyszerre.
Magas védettséget ad a legtöbb machinációs nyitási módozat ellen. |
|
A hozzászólás:
 |
Peter Altenberg
2014-05-15 18:30:07
|
49
|
Erről a vészfunkciós zárbetétről nem hallottam: költséges? |
|
Előzmény:
 |
python 357
2014-05-15 18:23:47
|
46
|
Igen,-otthon volt anyám. Trükkös lopás volt,-bekéredzkedett egy fehér pali azzal a dumával,-hogy a konyhai elektromos eszközöket jött ellenőrizni!!!.....Az ajtót nem zárta kulcsra, és egy retek meg besurrant és kipakolta a szobát! Ékszert és készpénz vittek el,-hétszámjegyű volt a kár!!!
Azóta rakattam fel a rácsot az ajtótokra, és a Tokoz Pro 400-as hengerbetéteket kampós zárnyelves zárral! Ha ki is nyitja a belső ajtót,-látja hogy idegenek,-akkor talán már nem engedi be őket!!!! A lelkére kötöttem, hogy csak én mehetek be a lakásba! A belső ajtóra vészfunkciós zárbetétet tettem fel, tehát akkor is be tudok menni,-ha benthagyja a kulcsot elfordított állapotban is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|