|
|
|
|
 |
Peter Altenberg
2014-05-15 18:30:07
|
49
|
Erről a vészfunkciós zárbetétről nem hallottam: költséges? |
|
 |
Peter Altenberg
2014-05-15 18:29:02
|
48
|
A rács erre az esetre jó védekezés, csak be ne nyúlhassanak. |
|
 |
Peter Altenberg
2014-05-15 18:27:13
|
47
|
Ez nagyon fontos információ. Állítólag gyakori az ilyem eset. Sajnos erre külön bizutosítási tételt kellene kötni. (Besurranás, trükkös lopás). |
|
A hozzászólás:
 |
python 357
2014-05-15 18:23:47
|
46
|
Igen,-otthon volt anyám. Trükkös lopás volt,-bekéredzkedett egy fehér pali azzal a dumával,-hogy a konyhai elektromos eszközöket jött ellenőrizni!!!.....Az ajtót nem zárta kulcsra, és egy retek meg besurrant és kipakolta a szobát! Ékszert és készpénz vittek el,-hétszámjegyű volt a kár!!!
Azóta rakattam fel a rácsot az ajtótokra, és a Tokoz Pro 400-as hengerbetéteket kampós zárnyelves zárral! Ha ki is nyitja a belső ajtót,-látja hogy idegenek,-akkor talán már nem engedi be őket!!!! A lelkére kötöttem, hogy csak én mehetek be a lakásba! A belső ajtóra vészfunkciós zárbetétet tettem fel, tehát akkor is be tudok menni,-ha benthagyja a kulcsot elfordított állapotban is. |
|
Előzmény:
 |
Peter Altenberg
2014-05-15 13:02:31
|
45
|
Bocsánat, a részletekért, mert én is féle hasonlóktól: anyád a lakásban volt? előbb bekopogtak, és ő kinyitotta? Vagy nem volt otthon, amikor betörtek? Kösz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|