Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2014-05-15 15:15:04 283

Sonyn a stabit nem lehet kikapcsolni:) vagy normál, vagy aktív. Az f2.8-nál annyira világos, hogy csak egy fényes korong látszik. De majd újra kisérletezem. A sonynál a legnagyobb baj, hogy jobban nagyítva a képet, már nem éles. Ezért nem szoktam nagyítani.

 

https://www.flickr.com/photos/105637953@N02/sets/72157636809425696/ 

 

https://www.flickr.com/photos/105637953@N02/sets/72157644247896180/

 

van amikor sikerül, van amikor nem. Az a 600-as is jó lenne, de egy jó távcső az igazi.:) 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-05-15 07:52:30 282

Nekem ez a beállítás vált vált be: Állványról 10mp-es késleltetéssel, stabilizátor kikapcsolva, manuális fókusz (maxtól egy kicsit vissza), fehér egyensúly autó, intelligens expozíció standard-on. ISO100, 1/100, F 2,8, 86,4mm (sajnos csak ennyi a max)

ilyen lett

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!