Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2014-05-14 22:46:01 281

fix f8-as obi. Nem biztos, hogy szereti. Sőt.

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2014-05-14 21:58:16 280

Köszi.szerintem jó fénynél 1/1000 IDŐVEL BIZTOS LEHET KÉZBŐL IS FOTÓZNI VELE.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!