Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2014-05-14 19:45:28 7168

Első közelítésben, amit mondtam az igaz. Második közelítésben meg amit te mondasz, az is igaz. De hát most éppen olyan kollégának próbáltam segíteni, akinél az első közelítés is egy kicsit magas lépcső. És persze teljesen egyet értek veled. 

A hozzászólás:
fotóriporter Creative Commons License 2014-05-14 19:25:03 7166

"a jó kép, így a jó sportfotó is, több annál, minthogy jól van valami exponálva."

 

Sőt, lehet, hogy pont attól lesz jó a kép, hogy nincs helyesen exponálva - de ez már messzire vezet és aligha segít a jelen kérdéskörben.

Előzmény:
telescoper Creative Commons License 2014-05-12 14:37:13 7165

A helyes expó technikailag teszi megfelelővé a képet. De a jó kép, így a jó sportfotó is, több annál, minthogy jól van valami exponálva. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!