Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2014-05-13 23:33:22 823

Szívesen! :)

Világítás ügyben nézz körül a neten, sok ötletet lehet meríteni, esetleg a meglevő cuccokat is felhasználva talán kijön valami...

Előzmény:
Sunslayer Creative Commons License 2014-05-13 22:16:17 822

Köszönöm a tanácsokat és hogy foglalkoztál a témával Monyesz. Makrósínem van - bár fogasléces vacak - de majd előbb eladom aztán veszek másikat. A Világítás terén manuál dologra gondoltam elsősorban. Szerintem veszek egy kihuzatot aztán megnézem hogy is tudnám használni terepen és ha járható út megpróbálok egy picit komolyabb obit keresni.
Köszi mindent még egyszer, üdv

András

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!