|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
python 357
2014-05-13 19:40:02
|
42
|
Sziasztok!
A Keso assa abloy zárbetétekről mi a véleményetek,-mennyire biztonságos?
Anyámhoz bementek áprilisban, zárrongálás nélkül,-egy egyszerű hengerzárat nyitottak ki!:((( |
|
Előzmény:
 |
python 357
2014-05-13 19:33:24
|
41
|
Üdv!:)
Véleményedet kérném a Tokoz Pro400-as zárbetétről,-mennyire nehezen nyitható ki a kulcsa nélkül? Egy ajtó rácsba tetettem be, kampós zárral, törés védett a hengerzár!....
Köszönöm!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|