Keresés

Részletes keresés

Peter Altenberg Creative Commons License 2014-05-13 19:59:44 43

Társasházban?

A hozzászólás:
python 357 Creative Commons License 2014-05-13 19:40:02 42

Sziasztok!

A Keso assa abloy zárbetétekről mi a véleményetek,-mennyire biztonságos?

Anyámhoz bementek áprilisban, zárrongálás nélkül,-egy egyszerű hengerzárat nyitottak ki!:(((

Előzmény:
python 357 Creative Commons License 2014-05-13 19:33:24 41

Üdv!:)

Véleményedet kérném a Tokoz Pro400-as zárbetétről,-mennyire nehezen nyitható ki a kulcsa nélkül? Egy ajtó rácsba tetettem be, kampós zárral, törés védett a hengerzár!....

Köszönöm!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!