Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-05-13 08:36:12 225

Igen. Az S a lencsetagok szamat jelenti. A C hogy bevonattal van ellatva(Ha jol tudom). 

Előzmény:
Fotomanus Creative Commons License 2014-05-12 18:31:26 224

Szia!

Bocsánat de még egy pontosítást kérnék. Akkor a tiéd a Nikkor S.C-AUTO 1,2 55mm?

 

                                                                                                                      Üdv Tibor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!