Keresés

Részletes keresés

fotóriporter Creative Commons License 2014-05-14 19:25:03 7166

"a jó kép, így a jó sportfotó is, több annál, minthogy jól van valami exponálva."

 

Sőt, lehet, hogy pont attól lesz jó a kép, hogy nincs helyesen exponálva - de ez már messzire vezet és aligha segít a jelen kérdéskörben.

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2014-05-12 14:37:13 7165

A helyes expó technikailag teszi megfelelővé a képet. De a jó kép, így a jó sportfotó is, több annál, minthogy jól van valami exponálva. 

Előzmény:
Pikaa Creative Commons License 2014-05-09 16:42:15 7161

Megpróbálom,kipróbálom,igyekszem a legtöbbet kihozni a gépből és magamból, ha már megvettem a gépet. :)

 

Csak valahogy mindig az van,hogy elmegyek meccsre és NA, most megpróbálom manuálisan,s addig állítgatom,hogy lemaradok a jó helyzetekről.

 

Ha "Nem az ISO-zársebesség-blende hármas megválasztása a legnehezebb a foci fotózásánál", akkor mi? 


AV módban,a három közül melyiket érdemes még beállítani? AI Servo, AI Focus" és One Shot ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!