|
|
|
|
 |
fotóriporter
2014-05-14 19:25:03
|
7166
|
"a jó kép, így a jó sportfotó is, több annál, minthogy jól van valami exponálva."
Sőt, lehet, hogy pont attól lesz jó a kép, hogy nincs helyesen exponálva - de ez már messzire vezet és aligha segít a jelen kérdéskörben. |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2014-05-12 14:37:13
|
7165
|
A helyes expó technikailag teszi megfelelővé a képet. De a jó kép, így a jó sportfotó is, több annál, minthogy jól van valami exponálva. |
|
Előzmény:
 |
Pikaa
2014-05-09 16:42:15
|
7161
|
Megpróbálom,kipróbálom,igyekszem a legtöbbet kihozni a gépből és magamból, ha már megvettem a gépet. :)
Csak valahogy mindig az van,hogy elmegyek meccsre és NA, most megpróbálom manuálisan,s addig állítgatom,hogy lemaradok a jó helyzetekről.
Ha "Nem az ISO-zársebesség-blende hármas megválasztása a legnehezebb a foci fotózásánál", akkor mi?
AV módban,a három közül melyiket érdemes még beállítani? AI Servo, AI Focus" és One Shot ?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|