Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2014-05-12 12:38:48 816

Valójában a már nem makro, hanem mikro kategória van még neked hátra. Ehhez a kihuzat és a nagyítólencsék, illetve a spéci Nikkor obik (ahogy már a másik topikban tanácsolták) a megfelelő eszköz. Kell még egy precíz makrósin is, illetve a szoftver, ami a stacking fő eleme. A képeid alapján bátran belevághatsz a témába! :)

Előzmény:
Sunslayer Creative Commons License 2014-05-12 12:11:29 815

Köszönöm, igen próbáltam azt is. Másik fórumon is érdeklődtem ott azt javasolták, kifejezetten macro obit próbáljak beszrezni meg egy kihuzatot. Szóval asszem ez, lesz de azért köszönöm az ötletet.
Üdv András

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!