Keresés

Részletes keresés

Rőth Sándor Creative Commons License 2014-05-09 21:25:42 22514

Egyszer en is "elszurtam" egy par tekercs roll Delta 400-at. Szinten egy nehezen, vagy soha meg nem ismetelheto szituacioban Norvegiaban. 

Le sem irom a tevedesem, mert annyira ciki, a lenyeg, hogy tudatosan es kovetkezetesen tulexponaltam a filmeket egy pottyet. Egy kolcson Fuji 6x17-es panoramat hasznaltam, szerencsere a tulexpo nem olyan veszelyes, mint az Alex, a felvetelek hasznalhatok.

Rőth Sándor Creative Commons License 2014-05-09 21:07:16 22513

Most nincs olyan hideg...

A hozzászólás:
kofic Creative Commons License 2014-05-09 21:03:56 22512

A szurozestol egyszer elegge elment a kedvem egy narancs szuro a gepen maradt filmcsere utan . Diat fuztem be, mindezt a Grand kanyonnal csoda fenyeknel januarban tiszta idoben -17 fok :) persze izgatott voltam, de balfasz is. gondoltam itt az ido az ujabb leckehez.

Előzmény:
Rőth Sándor Creative Commons License 2014-05-09 20:15:40 22511

En is B+W szuroket hasznalok, tobbfele fokozat van egy-egy szinen belul.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!