|
|
|
|
 |
Rőth Sándor
2014-05-09 21:25:42
|
22514
|
Egyszer en is "elszurtam" egy par tekercs roll Delta 400-at. Szinten egy nehezen, vagy soha meg nem ismetelheto szituacioban Norvegiaban.
Le sem irom a tevedesem, mert annyira ciki, a lenyeg, hogy tudatosan es kovetkezetesen tulexponaltam a filmeket egy pottyet. Egy kolcson Fuji 6x17-es panoramat hasznaltam, szerencsere a tulexpo nem olyan veszelyes, mint az Alex, a felvetelek hasznalhatok. |
|
 |
Rőth Sándor
2014-05-09 21:07:16
|
22513
|
Most nincs olyan hideg... |
|
A hozzászólás:
 |
kofic
2014-05-09 21:03:56
|
22512
|
A szurozestol egyszer elegge elment a kedvem egy narancs szuro a gepen maradt filmcsere utan . Diat fuztem be, mindezt a Grand kanyonnal csoda fenyeknel januarban tiszta idoben -17 fok :) persze izgatott voltam, de balfasz is. gondoltam itt az ido az ujabb leckehez. |
|
Előzmény:
 |
Rőth Sándor
2014-05-09 20:15:40
|
22511
|
En is B+W szuroket hasznalok, tobbfele fokozat van egy-egy szinen belul. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|