|
|
|
|
 |
kofic
2014-05-09 21:03:56
|
22512
|
A szurozestol egyszer elegge elment a kedvem egy narancs szuro a gepen maradt filmcsere utan . Diat fuztem be, mindezt a Grand kanyonnal csoda fenyeknel januarban tiszta idoben -17 fok :) persze izgatott voltam, de balfasz is. gondoltam itt az ido az ujabb leckehez. |
|
A hozzászólás:
 |
Rőth Sándor
2014-05-09 20:15:40
|
22511
|
En is B+W szuroket hasznalok, tobbfele fokozat van egy-egy szinen belul. |
|
Előzmény:
 |
kofic
2014-05-09 18:25:01
|
22509
|
Csak kivancsi voltam . A center -1 a vorosre meg -3 -t ir a gyarto ( B+W) narancs -2 sarga -1. majd hivas utan kiderul az igazsag. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|