Keresés

Részletes keresés

kofic Creative Commons License 2014-05-09 21:03:56 22512

A szurozestol egyszer elegge elment a kedvem egy narancs szuro a gepen maradt filmcsere utan . Diat fuztem be, mindezt a Grand kanyonnal csoda fenyeknel januarban tiszta idoben -17 fok :) persze izgatott voltam, de balfasz is. gondoltam itt az ido az ujabb leckehez.

A hozzászólás:
Rőth Sándor Creative Commons License 2014-05-09 20:15:40 22511

En is B+W szuroket hasznalok, tobbfele fokozat van egy-egy szinen belul.

Előzmény:
kofic Creative Commons License 2014-05-09 18:25:01 22509

Csak kivancsi voltam . A center -1 a vorosre meg -3 -t ir a gyarto ( B+W) narancs -2 sarga -1. majd hivas utan kiderul az igazsag.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!