|
|
|
|
 |
kofic
2014-05-09 18:25:01
|
22509
|
Csak kivancsi voltam . A center -1 a vorosre meg -3 -t ir a gyarto ( B+W) narancs -2 sarga -1. majd hivas utan kiderul az igazsag. |
|
 |
BUSZNYI
2014-05-09 09:58:11
|
22507
|
Ez biztos? Nekem ugyan TTL prizmám van, és kisfilmen is szoktam szűrözni, de eddig mindenki azt mondta hogy pl. a vörös szűrő átveri a fénymérőt.
Örülnék ha nem így lenne mert nem kéne foglalkozni vele. De úgy vettem észre ha nem adok neki +1 +1,5 blende túlexpót akkor alulexponáltak lesznek a képek. |
|
A hozzászólás:
 |
Rőth Sándor
2014-05-09 09:12:03
|
22506
|
Ha a szuron keresztul mersz nem kell szamolgatni. |
|
Előzmény:
 |
kofic
2014-05-09 01:50:42
|
22505
|
Koszonom! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|