Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pandur64 Creative Commons License 2014-05-08 10:30:21 201

A Tamron 70-300 VC-t ajánlom, használtan 70e-ért kapni, és jobb, mint a Nikon 70-300 VR, 300 mm-en nyitva is jó képet ad.

Előzmény:
RGa80 Creative Commons License 2014-05-06 21:06:02 199

Mire gyüjtsek,mit ajánlsz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!