|
|
|
|
 |
Rőth Sándor
2014-05-08 21:59:04
|
22504
|
A centerfilter egy blendet kap le, a voros 4-et, vagy 5-ot. Ket voros szurot hasznalok, nem tudom melyik volt fenn. |
|
 |
kofic
2014-05-08 01:22:09
|
22503
|
Marmint - 4 stop !? A helyes expo EV +4 ? |
|
A hozzászólás:
 |
kofic
2014-05-08 01:04:59
|
22502
|
A center filter + a voros szuro EV -4? |
|
Előzmény:
 |
Rőth Sándor
2014-04-27 08:35:40
|
22484
|
A mesterem Vencsellei Istvan. Olympus XA, Kodak TMY, Xtol, Jobo, Ilford MG IV RC, Moersch Eco 4812 papirhivo.

Hasselblad Xpan 45mm, centerfilter, a repcesen center es voros szuro. Kodak TMY, Xtol, Jobo, Kentmere VC barit, Moersch Eco 4812 papirhivo.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|