Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Craetive Creative Commons License 2014-05-07 20:48:04 200

Szerintem egy 70-300-as nikonnal vr vagy tamron usd-vel jobban jársz.

Ha meg sokáig gyűjtögetsz, akkor 70-200 (2,8-as) Nikon...vagy Tamron, és jobbat nem nagyon akarsz majd...

Előzmény:
RGa80 Creative Commons License 2014-05-06 21:06:02 199

Mire gyüjtsek,mit ajánlsz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!