Keresés

Részletes keresés

csukazs Creative Commons License 2014-05-07 10:57:42 5742

Igazán nincs mit.
Nekünk is kingek vannak.

A hozzászólás:
BlackAmstaff Creative Commons License 2014-05-07 08:14:16 5741

Köszönöm a linket! A texánok nem tetszenek!Kimondottan kinget szeretnék!

Előzmény:
csukazs Creative Commons License 2014-05-05 09:30:08 5740

Szia!

Itt egy lista king klub tagokról közülük is nézhetsz, persze nem minden tenyésztő tartozik a klubhoz.

http://www.magyarkingklub.hu/taglista

 

A másik kérdésedre válaszolva pl megpróbálkozhatsz a texannal.
Azért remélem a két kérdésed nem teljesen függ össze mert a king pl nem olyan nagyon jó nevelő és persze egy jó állományban is előfordulnak vágó galambok amiket szerintem nem szabad értékesíteni mint kitűnő állományból származó galambot tenyésztésre hanem azokat igen is le kell vágni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!