|
|
|
|
 |
BlackAmstaff
2014-05-07 08:14:16
|
5741
|
Köszönöm a linket! A texánok nem tetszenek!Kimondottan kinget szeretnék! |
|
A hozzászólás:
 |
csukazs
2014-05-05 09:30:08
|
5740
|
Szia!
Itt egy lista king klub tagokról közülük is nézhetsz, persze nem minden tenyésztő tartozik a klubhoz.
http://www.magyarkingklub.hu/taglista
A másik kérdésedre válaszolva pl megpróbálkozhatsz a texannal. Azért remélem a két kérdésed nem teljesen függ össze mert a king pl nem olyan nagyon jó nevelő és persze egy jó állományban is előfordulnak vágó galambok amiket szerintem nem szabad értékesíteni mint kitűnő állományból származó galambot tenyésztésre hanem azokat igen is le kell vágni. |
|
Előzmény:
 |
BlackAmstaff
2014-05-05 08:08:50
|
5738
|
Ezen a fórumon aztán nem nagyon van mozgás amint látom :-(
Esetleg ha valaki betéved nem tudna segíteni abban, hogy hol találok Győr-Moson Sopron megyében vagy környékén King galamb tenyésztőt akitől minőségi galambokat lehetne vásárolni?Köszönöm előre is a segítséget! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|