Keresés

Részletes keresés

csukazs Creative Commons License 2014-05-05 09:30:08 5740

Szia!

Itt egy lista king klub tagokról közülük is nézhetsz, persze nem minden tenyésztő tartozik a klubhoz.

http://www.magyarkingklub.hu/taglista

 

A másik kérdésedre válaszolva pl megpróbálkozhatsz a texannal.
Azért remélem a két kérdésed nem teljesen függ össze mert a king pl nem olyan nagyon jó nevelő és persze egy jó állományban is előfordulnak vágó galambok amiket szerintem nem szabad értékesíteni mint kitűnő állományból származó galambot tenyésztésre hanem azokat igen is le kell vágni.

Qman74 Creative Commons License 2014-05-05 08:35:57 5739

Szia.

A Facebook-on keresgéljél,van sok galambász oldal.Pl Galambászok a nagyvilágban. Személy szerint,csak ritkán nézek be ide.

A hozzászólás:
BlackAmstaff Creative Commons License 2014-05-05 08:08:50 5738

Ezen a fórumon aztán nem nagyon van mozgás amint látom :-(

Esetleg ha valaki betéved nem tudna segíteni abban, hogy hol találok Győr-Moson Sopron megyében vagy környékén King galamb tenyésztőt akitől minőségi galambokat lehetne vásárolni?Köszönöm előre is a segítséget!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!