|
|
|
|
 |
Rőth Sándor
2014-05-04 13:35:59
|
22500
|
Nem oket kitiltani, sot...
Ha este, -amikor mar mindenki megfurdott- kiakasztod a filmjeidet, reggelre megszaradnak. A furdes utani para, meg maga a zuhany, megkoti a lebego por jo reszet.
Vegyszerszuresre arctorlo lapocskakat hasznalok, ami a legtobb haztartasban akad. Nemezelt vattakorongok, filerres tetel. Bar a mosoviz a kardinalis kerdes. |
|
A hozzászólás:
 |
BUSZNYI
2014-05-04 11:59:41
|
22499
|
"Kávéfilter" Basszus eszembe sem jutott nagyon jó ötlet. Köszönöm szépen!
Az egész tekercset újra fogom mosni (ahogy Minarik szaktárs javasolta) és egy napra kitiltom a családot a fürdőszobából.
Köszönöm az ötleteket mindenkinek!
|
|
Előzmény:
 |
fvcc
2014-05-01 20:33:35
|
22494
|
Kávéfilter (olcsó, és szinte minden háztartásban akad).
A pink szerintem nem alapfátyol, hanem a film (az adott nyersanyag) jellegzetessége.
A linkelt képen levő foltok inkább a nedves filmbe beleszáradt por/szemét, vagy a szkenner szennyezettsége - nem híváshiba. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|