Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MG Petimester Creative Commons License 2014-05-04 01:05:23 38

Ja miért is említem a csekélynek tünhető hektár számot ?..hmm.. Létezik már a Terra Préta talaj javítás ami igen elgondolkoztatt egy két kiskert barátot.  ,-))

Előzmény:
MG Petimester Creative Commons License 2014-05-04 01:03:06 37

xDD. Jó lenne maradni az Ön,.. vagy el-látás... izzé,.. itthon vagy szingapúrban lásuk magunk önell ? Szerintem 3-5 hektár és mindent megtanulhatunk...mondjuk jó pár év alatt. Pár jó barát és megy az kérem. üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!