|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Bobo772
2014-05-03 16:30:04
|
2437
|
Szia elösször zárd be öket , csinálj fészkeket fakkokat, ott keltenek csipaszokat azokat kiteszed a másik részbe amit csinálsz nekik , és azok nem mennek majd el. Az öregek nagyon nehezen szoknak át vagy sehogysem.. |
|
Előzmény:
 |
szalai12345678
2013-11-20 07:44:04
|
2436
|
| Segítseget szeretnek kerni.szomszedom megszuntete a galmbaszatat es mivel a kisfiamnak nagyon tetszete ezert at lett telepitve hozzank.legvolalba 10-30meter.53db 3-6 eves galmbok .minde nap reptete oket,de csak hobbi szinten foglalkozott veluk.4mx3metere a galambhaz es jol meg van csinalva.neki a diszno ol tetejere volt felepitve,de nalunk csak a foldre tudtuk ossze epiteni.3hete nalam vannak es most lettek eloszor kiengedve.sajnos csak 11db jott vissza.a toobi a szomszedhoz ment,de ott mar nincs galambhaz es a teton vannak.hogy tudnam mszoktatni hogy vissza repuljenek hozam ha kiengedem oket?kezdo vagyok es. A fiam kedveert csinalom,de mar megszeretem en is oket.koszom a segitseget,mert nagyon ketsegbe vagyok esve mi lesz.mindig ugy kell oket haza hoznom:(? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|