Keresés

Részletes keresés

Rőth Sándor Creative Commons License 2014-05-02 15:36:49 22497

Nagyon szeretem a panoramat, de csak ezt az egyszeru, klasszikaus panorama fenykepet, orulok, ha neked is tetszik.

A hozzászólás:
kofic Creative Commons License 2014-05-02 09:12:05 22496

A panoráma képekkel elfogult vagyok, mindig nagyon tetszettek! Azért az fontos adalék, hogy a negatívokat és a nagyításokat is feltetted. Köszi !!!

Előzmény:
Rőth Sándor Creative Commons License 2014-04-27 08:35:40 22484

A mesterem Vencsellei Istvan. Olympus XA, Kodak TMY, Xtol, Jobo, Ilford MG IV RC, Moersch Eco 4812 papirhivo.

 

 

Hasselblad Xpan 45mm, centerfilter, a repcesen center es voros szuro. Kodak TMY, Xtol, Jobo, Kentmere VC barit, Moersch Eco 4812 papirhivo.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!