|
|
|
|
 |
323d
2014-05-04 20:11:41
|
7158
|
Na igen egy Mark II is jobb lenne vmiben. Mondjuk jobb AF és gyorsabb sorozat. De isoban semmit se nyernél, sőt...
A 3-ast meg tudod nézni whoa képeit nézegetve. Amennyire én tudom ő is 1600-ba lő és egy fix 300-at használ.
Üdv.: 323d |
|
A hozzászólás:
 |
Sasi82
2014-04-28 17:29:50
|
7156
|
Én 90-95%-ban (5-10% küzdősport, ott vannak a gondok :D) focit fotózok a 60D-el, max 1600 ISO és eddig nem kellett csalódnom a képekben.Persze lehetne gyorsabb záridő is, de 1/640 már elég szokott lenni.Persze vannak olyan stadionok, főleg vidéken, ahol a béka segge alatt van a világítás :) Mondjuk a Puskásba is lehetne egy kicsit jobb :D
Fotós ismerősöm, pályázat útján, igen kedvezményesen hozzájutott egy 1Dx-hez és lazán ISO 5-10.000 között fotózik és szinte meg sem látszik a zajosodás. (Mondjuk ezért is kerül ennyibe).
Mondjuk anyagilag az Mark2 érné meg a legjobban nekem :D, a 3-as már 280-300 között van, de nem tudom, hogy ISO húzható e annyira.Nem egyszerű ez a hobbifotózás, mert igen költséges dolog.A nagyobb újságok fotósainak mennyivel egyszerűbb, céges gépek, céges obik, és néha úgy bánnak az eszközökkel, hogy rossz nézni :) |
|
Előzmény:
 |
323d
2014-04-19 22:29:23
|
7154
|
Helló!
Na igen sajnos itt a canon választéka szűkös és az af sem egy nagy durranás. Én az utóbbi miatt nyergeltem vissza a nikonra, de a D300 sem nagy penge az iso terén. Viszont itt választhatsz egy D700-at ami már nem egy borzasztó nagy pénz és egy D3 sem annyira drága már. De az nekem is csak álom egyenlőre. Néha járok focira, de közel sem tudok olyan időket exponálni amit kellene. Akikkel beszéltem 1D mark IV vagy 1Dx D3, D4. Persze a tipusváltás mindig nehéz.
Üdv.: 323d |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|