Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MG Petimester Creative Commons License 2014-04-28 12:44:42 24

Szia, kézben venni a sorsod nem csak érdemes, inkább igazi férfias kihívás. Legyen az bent vagy kint, szerintem. "Sohasemkéső" alapon.  ,-)) Jó magam a három fiaimnak segédkezem benne a magam módján. Az idénre el is láttuk magunk sok-sok alapdologal és ezek mind visszaültetthető kiskerti növények, természetesen nem mérgekkel agyon permetezett dolgok. Saját magát az ember, ritkán arzénozza vagy ciánozgatja.  ,-))) Hatalmas buli az egész és kár lenne kihagyni egy igazán áttgondolt ilyen lépést. Szív. üdv. minden topiklakónak.      u.i. (A segédeszközök 30-40-50 éves gépek). A telek 25 évig lakatlan volt, nyilván "nem érte meg" bár mit is ültettni bele.

Előzmény:
szako71 Creative Commons License 2013-05-31 13:22:10 13

Üdv mindenkinek

 

A kérdésem csak annyi volt érdemes maradni Magyarhonban  és önellátást folytatva élni vagy inkább költözek külföldre dolgozni.

 

 

Nincs senkinek sem olyan ismerőse akinek hassonlo gondolatai lennének ,vagy már önellátás folytatna ?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!