Szia, kézben venni a sorsod nem csak érdemes, inkább igazi férfias kihívás. Legyen az bent vagy kint, szerintem. "Sohasemkéső" alapon. ,-)) Jó magam a három fiaimnak segédkezem benne a magam módján. Az idénre el is láttuk magunk sok-sok alapdologal és ezek mind visszaültetthető kiskerti növények, természetesen nem mérgekkel agyon permetezett dolgok. Saját magát az ember, ritkán arzénozza vagy ciánozgatja. ,-))) Hatalmas buli az egész és kár lenne kihagyni egy igazán áttgondolt ilyen lépést. Szív. üdv. minden topiklakónak. u.i. (A segédeszközök 30-40-50 éves gépek). A telek 25 évig lakatlan volt, nyilván "nem érte meg" bár mit is ültettni bele.