Keresés

Részletes keresés

Rőth Sándor Creative Commons License 2014-04-27 22:13:19 22486

Koszonom, orulok, ha tetszik. A ket medences kozott az a kulonbseg, hogy ezek a lenagyitott papirkepek beszkennelt valtozatai. Az elozok a negativok beszkennelt kepei voltak, meg persze nem ugyanaz a medences felvetel, csak majdnem.

A hozzászólás:
dn_bacsi Creative Commons License 2014-04-27 21:42:54 22485

Szeretem a portrékat. Ezek is barátságosak.

A medencés képnek egyik változatát már feltetted ide nemrég és már akkor is írni akartam, hogy tetszik ez a csalós meglátás (márminthogy a jég nem tükröz, csak a víz), naszóval már sok sört ittam, rövidítek: nagyon jó képeket szoktál idetenni, köszi ;-)

Előzmény:
Rőth Sándor Creative Commons License 2014-04-27 08:35:40 22484

A mesterem Vencsellei Istvan. Olympus XA, Kodak TMY, Xtol, Jobo, Ilford MG IV RC, Moersch Eco 4812 papirhivo.

 

 

Hasselblad Xpan 45mm, centerfilter, a repcesen center es voros szuro. Kodak TMY, Xtol, Jobo, Kentmere VC barit, Moersch Eco 4812 papirhivo.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!