|
|
|
|
 |
Rőth Sándor
2014-04-27 22:13:19
|
22486
|
Koszonom, orulok, ha tetszik. A ket medences kozott az a kulonbseg, hogy ezek a lenagyitott papirkepek beszkennelt valtozatai. Az elozok a negativok beszkennelt kepei voltak, meg persze nem ugyanaz a medences felvetel, csak majdnem. |
|
A hozzászólás:
 |
dn_bacsi
2014-04-27 21:42:54
|
22485
|
Szeretem a portrékat. Ezek is barátságosak.
A medencés képnek egyik változatát már feltetted ide nemrég és már akkor is írni akartam, hogy tetszik ez a csalós meglátás (márminthogy a jég nem tükröz, csak a víz), naszóval már sok sört ittam, rövidítek: nagyon jó képeket szoktál idetenni, köszi ;-) |
|
Előzmény:
 |
Rőth Sándor
2014-04-27 08:35:40
|
22484
|
A mesterem Vencsellei Istvan. Olympus XA, Kodak TMY, Xtol, Jobo, Ilford MG IV RC, Moersch Eco 4812 papirhivo.

Hasselblad Xpan 45mm, centerfilter, a repcesen center es voros szuro. Kodak TMY, Xtol, Jobo, Kentmere VC barit, Moersch Eco 4812 papirhivo.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|