Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-04-27 14:30:24 705117

Szinte biztos, hogy a bolhairtótól. Csak nagyon lassan ürült ki a szervezetéből és ahogyan a kenőccsel kentük, nagyon irritálta az összetapadt szőr, így folyamatosan vakarta, felszakította a sebet, hátráltatva a gyógyulást. abban a pillanatban, amikor csak a homeos bogyettákat kapta, és nem kentük, elkezdődött a javulás, s mostanra már tökéletes:-))

 

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2014-04-27 14:25:01 705113

Csodaszép!

Úgy látom, már teljesen begyógyult a seb a nyakán. Kiderült, mitől volt?

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2014-04-27 14:21:50 705111

No, akkor Cicelle minden mennyiségben:-) Hátha népszerűbb lesz a topik....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!