|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-04-27 14:30:24
|
705117
|
Szinte biztos, hogy a bolhairtótól. Csak nagyon lassan ürült ki a szervezetéből és ahogyan a kenőccsel kentük, nagyon irritálta az összetapadt szőr, így folyamatosan vakarta, felszakította a sebet, hátráltatva a gyógyulást. abban a pillanatban, amikor csak a homeos bogyettákat kapta, és nem kentük, elkezdődött a javulás, s mostanra már tökéletes:-))
|
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2014-04-27 14:25:01
|
705113
|
Csodaszép!
Úgy látom, már teljesen begyógyult a seb a nyakán. Kiderült, mitől volt? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|