|
|
|
|
 |
kofic
2014-05-08 01:04:59
|
22502
|
A center filter + a voros szuro EV -4? |
|
 |
kofic
2014-05-02 09:12:05
|
22496
|
A panoráma képekkel elfogult vagyok, mindig nagyon tetszettek! Azért az fontos adalék, hogy a negatívokat és a nagyításokat is feltetted. Köszi !!! |
|
 |
dn_bacsi
2014-04-27 21:42:54
|
22485
|
Szeretem a portrékat. Ezek is barátságosak.
A medencés képnek egyik változatát már feltetted ide nemrég és már akkor is írni akartam, hogy tetszik ez a csalós meglátás (márminthogy a jég nem tükröz, csak a víz), naszóval már sok sört ittam, rövidítek: nagyon jó képeket szoktál idetenni, köszi ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
Rőth Sándor
2014-04-27 08:35:40
|
22484
|
A mesterem Vencsellei Istvan. Olympus XA, Kodak TMY, Xtol, Jobo, Ilford MG IV RC, Moersch Eco 4812 papirhivo.

Hasselblad Xpan 45mm, centerfilter, a repcesen center es voros szuro. Kodak TMY, Xtol, Jobo, Kentmere VC barit, Moersch Eco 4812 papirhivo.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|